
Про>Оксана Дрюк.
Крім полтавців, допомогу надіслали благодійники із Польщі, Португалії та Німеччини.
Жителька Харківщини Наталія Власенко прийшла до пункту видачі допомоги «Шафа добра». У Полтаву переїхала з родиною. Для неї волонтери підібрали речі, а ще – подушку та ковдру.
«Коли вже у двір прилетіло нам на 41-й день війни, то ми вже сюди приїхали. Вчора побачили оголошення про новий волонтерський центр (пункт гуманітарної допомоги – ред.), приїхали ми сюди о 7-й годині ранку. Перед нами вже були хлопці, чоловік десять із сім’ями. Людей дуже багато. Так, як я людина не маленького розміру, така я, як справжня українка із шикарною фігурою, то мені дівчата все знайшли, допомогли», – каже жителька Харківщини Наталія Власенко.
Пункт допомоги для переселенців «Шафа добра» відкрили вперше, каже координаторка.
«Збирались, якщо чесно, майже місяць, щоб її відкрити. Збирали речі. Тут є гуманітарна допомога від наших колег зі Львова, яка до них приїхала з Португалії, з Польщі», – говорить координаторка пункту видачі допомоги Оксана Дрюк.
«Протягом місяця ми сортували речі, розвантажували. Зараз нарешті нам вдалося це все устаткувати. Ми сортували і за розмірами, і за віком – дитячі, дорослі. Тобто це все було для того, щоб людям краще було, зручніше знайти те, що їм потрібно», – говорить волонтерка пункту видачі допомоги Анна Сазонова.
У пункті для переселенців є, зокрема, дитячі речі та харчування, підгузки, іграшки, засоби гігієни, а також одяг для дорослих. Волонтери допомагають із вибором та сортують речі.
«Наше завдання таке: розібрати чоловіче і жіноче окремо, а також посортувати за розмірами. Хоча б приблизно, розмір до розміру. Дивимося, що це за річ, і тоді відкладаємо її у відповідну коробочку. Кожна коробка підписана, на ній написано, наприклад, – «сукня такого розміру», «светри», «футболки»», – каже волонтерка пункту видачі допомоги Тетяна Кісельова.
Фото: Суспільне Полтава
Одяг для переселенців
Харків’янин Володимир Дем’яненко підібрав речі для себе та синів.
«Взяв теплу куртку. Тікали, як можна. І молодшому (синові – ред.) взяв, бо треба. Погода – то холодно, то жарко. Дворічна дитина в нас і 13-річний (син – ред.). А в нас тут родичі є, давно кликали, але не хотілося покидати рідне місто. Ось завдяки допомозі якось живемо, бо роботи немає», – каже житель міста Харків Володимир Дем’яненко.
Як розповіла координаторка пункту Оксана Дрюк, аби отримати допомогу, люди мають показати свою прописку або довідку внутрішньо переміщеної особи.
Читайте також:

Очень ответственный и очень серьезный, всегда с телефоном и всегда на месте!
«Реклама — важнейшая составляющая современных интернет-ресурсов. Так что без меня — никуда!»
Образование:
- 2010-2015 Киевский национальный экономический университет имени Вадима Гетьмана
Журналистка:
- 2019 Украинский новостной портал Комета
- 2016-2019 Издательство «Мост»
- 2014-2016 Арт-студия «Artem»»